wtorek, 26 lipca 2016

4 nietypowe choroby na które pomaga medyczna marihuanaMedyczna marihuana zaskakuje badaczy i naukowców niemal codzinnie. Wieloletnie badania ukazują niesamowite właściwości tej rośliny. Lista chorób, schorzeń i dolegliwości, na które pomagają konopie wydłuża się z każdym dniem. Przedstawiamy 4 nietypowe choroby, na które pomaga medyczna marihuana.


  1. Rak

    Medyczna Marihuana na raka
  2. Konopie zabijają komórki rakowe - to niejednokrotnie potwierdzali badacze i naukowcy. Badania nad wykorzystywaniem konopi w walce z nowotworami prowadzone są od dziesięcioleci. Poza łagodzeniem nudności, które są rezultatem chemioterapii, są dowody na to, że konopie zmniejszają ilość komórek rakowych.

  3. Choroba Parkinsona


Choroba ta a w szczególności jej przyczyny nie są jeszcze w pełni wyjaśnione. Prowadzone badania odkrywają, że komórki otaczające obszary mózgu dotknięte zmianami chorobowymi są okryte kannabinoidami. Dlatego stosowanie olejków CBD może znacznie hamować uciążliwe drżenie rąk a nalewki zmniejszają bóle mięśni.

3. Stany lękowe
Dobrym sposobem na zmniejszenie stresu, napięcia, zredukowania natrętnych skumulowanych myśli i lękom jest stosowanie marihuany. Szczególnie skuteczne są odmiany z przewagą indicy, gdyż po aplikacji człowiek potrafi zgubić poczucie czasu i miejsca. 

4. HIV i AIDS
hiv_aidsAIDS i HIV znajdują się zazwyczaj na samym szczycie list chorób i schorzeń, na które można legalnie stosować terapię medyczną marihuaną. Konopie poprawiają łaknienie, ograniczają zawroty głowy i wpływają bardzo korzystnie na jakość snu, a to tylko nieliczne skutki, które poprawiają życie pacjentów. 

Źródło: Dee Giznik, herb.co

___________
Nasiona marihuany sklep: https://nasionbank.pl/