środa, 20 kwietnia 2016

Dlaczego sklepy oferujące nasiona marihuany nie sprzedają ziemi i nawozów?

Dlaczego sklepy oferujące nasiona marihuany nie sprzedają ziemi i nawozów? Wiele osób składając zamówienie w naszym sklepie internetowym nasionbank.pl pyta czy dostępna w naszej ofercie jest również ziemia lub inne nawozy? 

Prawo


Jak wiadomo polskie prawo akceptuje sprzedaż, posiadanie oraz handel nasionami konopi. Sama ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii jasno pokazuje, że nasiona marihuany nie są nawet prekursorem do tworzenia narkotyków. Jednak to samo prawo wskazuje, że nawet niewielka pomoc w postaci informacji dotyczącej uprawy, czy właśnie wspomniane wcześniej sprzedawanie równocześnie nasion marihuany wraz z ziemią czy nawozami jest już klasyfikowane jako przestępstwo. Prowadząc legalną działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży nasion marihuany nie można oferować takich produktów jak ziemia, nawozy, donice, lampy itp. Można oferować tylko produkty które nie pomagają w uprawie np.: młynki, bletki, fajki wodne, bonga itp.  

Udzielanie informacji o uprawie jest już karalne

Dzwoniąc do naszej obsługi klienta pamiętajcie, że należy unikać pytań dotyczących uprawy, warunków itp. Wszystkie opisy znajdujące się na stronie nie są zachętą do łamania prawa. W Polsce posiadanie, uprawa i sprzedaż marihuany jest nielegalna. 

Nasiona Marihuany | Nasiona Konopi | Sklep